Barış manço ve özel kuvvet macunları… 1978

1978 tarihli Haftasonu gazetesi haberi “Damat bey 70 çeşit macun kullanıyor” başlığı ile vermiş.Baharatlara olan özel ilgisi bilinen Barış Manço tarhuniden fesleğene ,güveyotundan muskat cevizine kadar tam 132 çeşit bitki ve baharattan 70 çeşit macun yaptığını anlatıyor.Öyleki bazı baharatları özel olarak Afrika dan Hindistan dan ,Güney Amerika dan getirttiğini söylüyor.


Bütün bu merak ve uğraşın sebebini şöyle açıklıyor Barış Manço : “Biliyorsunuz ağır bir rahatsızlık geçirdim.Doktorlar karaciğerime kanser teşhisi koydular.Aşırı ilaç almam yasaklandı.Bende yeni arayışlara girdim.10 yıl kadar önce sahaflar çarşısında gezerken çok eski bir kitap buldum.Bütün bu formülleri oradan aldım.Bu macunları kullanmaya başladığımda o kadar iyi geldilerki eski sağlığıma tekrar kavuştum diyebilirim..Şimdi kitabı kimseye göstermiyorum .Gizli ve özel evraklarımın arasında devlet sırrı gibi saklıyorum.”
Muhabirin : “Yaptığınız macunlar arasında seks gücünü arttıranıda varmı ? Varsa formülünü okuyucularımız için verebilirmisiniz ? ” sorusuna Barış Manço :”Evet var.Ama bu konumuzun dışında lütfen konuşmayalım.” şeklinde yanıt veriyor….


Barış ve lale manço çifti ve 132 çeşit baharatı barındıran baharat dolabı…

    Adınız (gerekli)

    Epostanız (gerekli)

    İletiniz