KOVBOY CEM KARACA : KRALLARIN ÖFKESİ

1970 YILINDA ÇEVRİLEN VE CEM KARACA NIN MURAT SOYDAN İLE BAŞROLÜNÜ PAYLAŞTIĞI “KRALLARIN ÖFKESİ” FİLMİNİ SETİNDE CEM KARACA İLE YAPILAN RÖPORTAJDAN :

– BU İLK FİLMİNİZ OLUYOR DEĞİL Mİ?

-EVET ILK FILMIM

-PEKI BUNDAN ÖNCEKI TEKLİFLERI NIYE KABUL ETMEMISTINIZ?

-BUNDAN ÖNCE YAPILAN TEKLIFLERIN HEPSI SARKICI CEM KARACA YA IDI.HER TEKLIFIN GERISINDE SADECE PERDEDE SARKI SÖYLEYEN BIR ADAMIN CANLANDIRILMASI YATIYORDU.ISTE BUNDAN ÖNCE YAPILAN TEKLIFLERI BU NEDENLE GERI ÇEVIRDIM.AMA BU DEFA DURUM BASKA.FILMDE SARKICILIGIM IKINCI PLANDA KALIYOR.ÜSTELIK SENARYOYU OKUDUM ,KONUYUDA ÇOK ILGI ÇEKICI BULDUM.

-SINEMA ILE MÜZIK ARASINDA BIR KIYASLAMA YAPARMISINIZ ?

– YAPAMAM.HENÜZ SINEMAYI TANIMIYORUM.BILDIGIM KADARI ILE TÜRK MÜZIGI OTURMUS,KENDINI KABUL ETTIRMIS.TÜRK SINEMASI IÇIN AYNI SEY SÖYLENEBILIRMI ? BU YÜZDEN SORUYU EVET VEYA HAYIR SEKLINDE CEVAPLANDIRMAYACAGIM.

YÖNETMEN YÜCEL UÇANOGLU CEM KARACA IÇIN SUNLARI SÖYLÜYOR :
“CEM KARACA SINEMA IÇIN GERÇEKTEN ÇOK IYI BIR TIP.KRALLARIN ÖFKESI FILMINDE SINEMAYA ALISILMISIN ÇOK DISINDA YEPYENI BIR TIP GETIRIYOR.EGER BU TIP SEYIRCI TARAFINDAN BEGENILIRSE CEM IN KISA SÜREDE ZIRVEYE ÇIKMAMASI IÇIN HIÇBIR SEBEP YOK”

CEM KARACA DISINDA MURAT SOYDAN FIGEN HAN TUGAY TOKSÖZ DANYAL TOPATAN GIBI ISIMLERINDE YER ALDIGI FILMIN IÇ MEKAN ÇEKIMLERI BÜYÜKDERE DE ESKI BIR KONAKTA GERÇEKLESTIRILMIS.

    Adınız (gerekli)

    Epostanız (gerekli)

    İletiniz